Odkryj nowe możliwości, myśl jak projektant UX

Program UniStartApp zapewnia niekonwencjonalne, niestandardowe zajęcia. W ramach UniStartApp będziesz miał okazję sprawdzić swoje dotychczasowe umiejętności w zakresie interdyscyplinarnej pracy zespołowej, przy jednoczesnym wzmocnieniu Twojego potencjału i nauce całego mnóstwa miękkich kompetencji przydatnych w pracy zawodowej oraz w dalszej karierze.

Lubisz podejmować nowe wyzwania? Szukasz niestandardowych rozwiązań? Zgłoś się do PdP!

Przeżyj z nami 8 miesięcy, intensywnego projektu przy współpracy z przedsiębiorstwami.

Nie boisz się pracy w międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespole?

W takim razie PdP jest dla Ciebie!

Poszukujemy asystenta nauczyciela do programu UniStartApp

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko asystenta nauczyciela do programu UniStartApp realizowanego w ramach projektu "NERW PW Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca".

Nabór do programu UniStartApp przedłużony!! Wciąż masz szansę sprawdzić czy warto być T-shapem

Co to znaczy, że przyszłość jest nieopisana?

Czy można stworzyć narzędzia i rozwiązania, które pozwolą przewidzieć to, co odległe?

Jakich kompetencji potrzeba, by odnaleźć się w świecie przyszłości, w dobie IoT?

Asystenta nauczyciela

Rat Relay

Join to the project. Rat Relay is a unique three-day global product design hackathon organized in the Design Factory Global Network. Rat Relay simulates real-world situation in industrial product development where very often one individual person or team is only working on a project for a limited time and not from beginning to the end. Rat Relay projects rotate around the world in slots. The projects are provided by sponsoring companies, startups or NGOs. The slots consist of teams (usually 5-10 people) working in one stage of the design thinking process and then passing it along the Design Factory Global Network.

UniStartApp - rusza II tura zapisów!

Mamy dwie wiadomości... jak to w życiu bywa jedna z tych wiadomości jest dobra, a druga zła...

Kreatywny Semestr Projektowy to zajęcia inne niż wszystkie! Dołącz do do programu już dziś!

W pierwszych tygodniach semestru organizujemy KSP Kick-off Weekend (szczegóły podane zostaną drogą mailową osobom, które pozytywnie przejdą rekrutację). Jeden weekend, jedna wielka drużyna, wiele nieokiełznanych emocji, niezliczone działania. W ciągu tych dwóch dni wykopiemy piłkę startową pod niebiosa, byście przez cały kolejny semestr starali się ją pochwycić w locie, później przekształcić w bliżej nieokreślony twór, póki co (po prostu: oczekujemy nieoczekiwanego!), a następnie… Ach! Nie wiemy jeszcze, gdzie poniesie Was wyobraźnia! W ciągu najbliższego semestru będziecie wkraczać w kolejne fazy projektu, przekraczać nieosiągalne bariery, działać tak, jak do tej pory wydawało się to Wam niemożliwe!

Podobnie jak w poprzednich edycjach zagadnienia, które będziecie realizować w poszczególnych fazach projektu, zostaną zlecone od przedsiębiorców, dużych graczy na rynku polskim. Przyjdźcie, zagrajcie z nimi i z nami! Wykopcie piłkę startową!

Łowimy do UniStartApp!

Interesują Cię interdyscyplinarne, kreatywne i nieszablonowe zajęcia? Umiesz już programować, ale chcesz nauczyć się jak pracować w zespole? jak opracować model biznesowy i założyć start-up? jak rozwinąć swoje umiejętności „miękkie”, tak ważne na rynku pracy? Chcesz tworzyć aplikacje, które przekształcą dzisiejsze miasta w smart city jutra?

Rekrutacja do programu PdP

Ruszamy z długo oczekiwanym naborem do programu ME310!

ME310 to cykliczny projekt opracowany i koordynowany przez SUGAR NETWORK  oraz Uniwersytet Stanforda. W ramach ME310 międzynarodowe zespoły studentów pracują nad wyzwaniami zgłoszonymi i sponsorowanymi przez partnerów biznesowych.

Staże

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów na staże w Warszawie.

Wielkie otwarcie Warsaw Design Factory

Zapraszamy na wielkie otwarcie Warsaw Design Factory dnia 25 czerwca 2018 roku o godzinie 13:00. Uroczystość odbędzie się na 3 piętrze Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii.

Rat Relay 2018

W dniach 21-23 marca 2018 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW odbył się trzydniowy międzynarodowy hackathon „Rat Relay 2018”. Wydarzenie organizowane jest przez uczelnie należące do międzynarodowej sieci „Design Factory Global Network”.

Finał 4. edycji Kreatywnego Semestru Projektowego

Podczas finału interdyscyplinarne zespoły studenckie zaprezentują wyniki semestralnej pracy nad projektami zleconymi przez przedsiębiorców, tj. Willson&Brown, Saule Technologies oraz Polskie Sieci Elektroenegetyczne. Spotkanie to będzie również doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń w zakresie współpracy nauki z biznesem oraz networkingu.

SQUAD na półmetku w Porto

W dniach 29 stycznia - 2 lutego 2018 roku studenci Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej biorący udział w projekcie SQUAD, uczestniczyli w tygodniowych warsztatach, które odbyły się w Porto Design Factory Politechniki w Porto.

Studenci Wydziału Zarządzania PW na gali finałowej projektu SQUAD w Nowym Jorku

Studenci Wydziału Zarządzania PW biorący udział w projekcie SQUAD pracowicie spędzili tegoroczną majówkę. W dniach 30 kwietnia - 4 maja br. prezentowali wyniki prac w nowojorskiej uczelni Pace University.

Innowacyjne centrum edukacyjne Warsaw Design Factory otwarte!

Poniedziałkowe popołudnie (25 czerwca br.) stało się idealną okazją do poznania szczegółów najnowszego projektu Politechniki Warszawskiej, współtworzonego z Design Global Factory Network.