UniStartApp - rusza II tura zapisów!

Mamy dwie wiadomości... jak to w życiu bywa jedna z tych wiadomości jest dobra, a druga zła...

dobra wiadomość to uruchomienie dodatkowej rekrutacji do programu UniStartApp! Do soboty – 22 października – możesz jeszcze do nas dołączyć!

Podczas jednych zajęć nauczysz się zarówno współpracy w grupie, metodyki Design Thinking, rozwiązywania realnych problemów społecznych i biznesowych, jak i tworzenia modeli biznesowych. To wszystko pozwoli Ci dodatkowo poznać studentów (i prowadzących) z innych Wydziałów PW, jak i otrzymać 4 punkty ECTS :)

FORMULARZ REKRUTACYJNY

a zła wiadomość? To nie są zajęcia dla wszystkich :(

Zapraszamy studentów WEiTI, MINI, WE, GiK i WZ, ale TYLKO tych, którym zależy na samorozwoju, zdobyciu nowych kompetencji i nowych kontaktów! No i TYLKO tych, którzy są studentami ostatnich 4 semestrów studiów I lub II stopnia. Tych młodszych prosimy o chwilę cierpliwości. Was zapraszamy w kolejnych semestrach!

UniStartApp Team :)

Regulamin rekrutacji do zadania 36 – Realizacja programu UniStartApp

Zadanie 36 – Realizacja programu UniStartApp – realizowane w ramach projektu

„NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca”